Próbobiorca

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Pobieranie próbek wody i żywności

  • Wypełnianie dokumentacji związane z pobieranymi próbkami

  •  Obsługa i konserwacja aparatury pomiarowej

  • Wykonywanie podstawowych oznaczeń fizykochemicznych

Wymagania:

  • Aktualny status studenta na kierunku związanym ze środowiskiem (chemia, biotechnologia, ochrona środ. itp.)

  • Mile widziani studenci studiów zaocznych (praca na cały etat)

  • Dyspozycyjność min 3 dni w tygodniu (wliczając przerwy / okienka w zajęciach)

  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu auta osobowego

  • Sumienność, skrupulatność, dokładność

  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i doświadczenia.

Oferujemy:

  • Praca w młodym zespole

  • Umowa zlecenie

  • Elastyczny grafik

  • Samochód służbowy (do pełnej dyspozycji, także po pracy)

  • Szkolenie wstępne z wykonywanych prac

Zgłoszenia w formie CV  zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji należy wysłać na adres e-mail rekrutacja@ekolabos.pl wpisując w temacie „Próbobiorca”.

 Asystent ds. Projektów Środowiskowych

  • Przyjmowanie i rejestracja próbek laboratoryjnych

  • Przygotowywanie i rejestracja zleceń i umów

  •  Przygotowywanie sprawozdań z badań

  • Przygotowywanie ofert

  • Bieżąca obsługa Klienta w zakresie realizowanych zleceń

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku środowiskowym

  • Komunikatywność

  • Chęć rozwoju i zdobywania nowej wiedzy

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą Klienta będzie bardzo mile widziane

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Przygotowanie do pracy na danym stanowisku

  • Możliwość awansu w strukturach firmy

Zgłoszenia w formie CV  zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji należy wysłać na adres e-mail rekrutacja@ekolabos.pl wpisując w temacie „Asystent ds Projektów Środowiskowych”.