Kierowni Laboratrium / Kierownik ds. Jakości

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie do uzgodnienia z Kandydatem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wsparcie w postaci dwóch asystentów ds. jakości wyznaczonych z obecnego personelu
  • Nowoczesny LIMS ułatwiający codzienne obowiązki
  • Przyjazną atmosferę
  • Wolne weekendy
  • Umowę o pracę

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pracą laboratorium
  • Planowanie i wdrażanie zmian w systemie jakości związanych akredytacją
  • Planowanie i wdrażanie prac związanych z poszerzaniem oferty
  • Inicjowanie i nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Nadzór nad personelem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe mikrobiologiczne, chemiczne lub medyczne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika laboratorium lub kierownika ds jakości w laboratorium badania wody, żywności lub kosmetyków – warunek konieczny
  • Sprawna obsługa komputera
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na pracę z normami iso

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia w postaci CV na adres rekrutacja@ekolabos.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.