Próbobiorca laboratoryjny

Praca dodatkowa 1-2 dni w tygodniu

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • auto służbowe Fiat Fiorino
  • telefon służbowy
  • elastyczny grafik
  • szkolenie wstępne
  • umowa zlecenie lub o współpracę do wyboru

Zakres obowiązków:

  • pobieranie próbek wody i żywności do badań laboratoryjnych na terenie Wrocławia i okolic, zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • wykonywanie podstawowych pomiarów fizycznych przy pobieraniu próbek (pH, przewodność)
  • sporządzanie protokołów z pobierania próbek
  • dostarczanie próbek do laboratorium

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu auta
  • sumienność, skrupulatność, dokładność
  • dobra organizacja pracy własnej
  • dyspozycyjność min. 2 dni w tygodniu między Pn a Pt
  • mile widziane osoby z wykształceniem w kierunku ochrony środowiska lub pokrewnym, bądź w trakcie studiów

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia w postaci CV na adres rekrutacja@ekolabos.pl w temacie wiadomości wpisując PRÓBOBIORCA WROCŁAW

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.